بهتر بدانيم تا بهتر زندگي كنيم

همسرداری موفق

چگونه شادی را به همسرم هدیه کنم؟:

انسان در هر حال محتاج به دوستان است تا در حال خوشی و نعمت،ندیم و مونس او باشند.و در حال سختی و گرفتاری وی را کمک کنند.ما زنان،همسران خودرا میسازیم وبه انها آرامش و قدرت میدهیم تا انهاجامعه را بسازند و به ان آرامش و قدرت بدهند.

عده ای همیشه غمگین هستند و از شادی میترسند.از اینکه آرامش درونی داشته باشند.واز اینکه روحیه پر نشاطی داشته باشند،احساس گناه می کنند.

به وجود آوردن شادی و آرامش در خانواده:

هر فردی در همان لحظه که با دیگران صحبت میکندبر آنها تاثیر میگذارد.زن و مرد برای انکه بتوانند زندگی مشترک بهترو دلپذیری داشته باشند،باید بتوانند خودرا به جای یکدیگر قرار دهند.واحساس هم را درک کنند.

غرور را کنار بگذارند،مرد به خانه میاید تا ارام شود.و به ارامش برسد.اگر همسرت روز سختی را پشت سر گذاشته باشد،یقینا اولین چیزی که مورد نیازش است ارامش صمیمانه خواهدبود.و نتها شما میتوانید او را به این ارامش برسانید.با ایجاد شادی در خانه همسرت را هرچه بیشتر مشتاق

ورود به خانه و بازگشت نمایید.به مرد قدرت بده تا صمیمیتش فوران کند.

مرد دوست دار احترام وعاشق قدرت است.از اینکه توانا و قدرتمند باشد لذت میبرد.شما باید قدرت مندی او را به اوج برسانید.اگر میبینی همسرت با همه به جز تو صمیمی است،علتش در خودت است.برای نفوز به دنیای همسرت و صمیمی شدن احتیاج داری که خصوصیات او را بشناسی و کمی هم زیرکی زنانه به کار ببندی.

اگر همسرت برای شما هدیه ای خرید،فورا نپرس چند خریده ای؟گران خریدی،ویا اینکه سرت کلاه گذاشته اند.بگذارید او خوشحال باشد که توانسته شما را شاد کند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیستم دی 1386ساعت   توسط گل رز  | 

زندگی مانند دریا**گاه ارام است و خاموش

گاه زشت است و گاه زیبا**گاه پر موج است و پر جوش

مهربان باشیم اگر ما**زندگی زیباست،آری

مثل روزی آفتابی **مثل صبحی نو بهاری

زندگی بی موج زشت است **شوق پروازی در آن نیست

ساکت و خاموش و سرد است**شور و آوازی در آن نسیت

مثل دریا بود باید**آسمانی،رنگ آبی

گاه پر موج و خروشان**گاه گرم و آفتابی


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه نوزدهم دی 1386ساعت   توسط گل رز  |